Yaylapazarı (Zeyve) Köyünde Neler Oluyor?

Yaylapazarı Köyü muhtarı Emin Ünlü, asılsız suçlamalar ile karşı karşıya kalan Zeyve Pazarı esnafları hakkında bir dizi açıklamalarda bulundu.

Yaylapazarı (Zeyve) Köyünde Neler Oluyor?
28 Ekim 2020 - 13:15

Yaylapazarı Köyü muhtarı Emin Ünlü, gazetemize yapmış olduğu açıklamada;
“Zeyve köyünde esnaf arkadaşlarımız kimliği belirsiz kişiler tarafından asılsız olarak cimere ve jandarmaya esnaflar hakkında asılsız ihbarda bulunarak esnafımızı bezdirme noktasına getirmiş ve esnaf arkadaşlar birbirlerinden kuşkulanarak aralarında husumet oluşturmaya başlamışlardır.” Dedi.
Esnaflar arasındaki bu gerginliğin yumuşatılması gerektiğini düşünerek Zeyve’de esnaflarla bir araya geldiğini belirten Emin Ünlü;
“Toplantıda esnaf arkadaşlar biz hiçbir esnaf arkadaşımızı şikâyet etmedik dediler. Bunun üzerine asılsız olarak cimer dahil birçok mercilere şikayetlerde bulunan kişi veya kişiler hakkında cezalandırılması için gerekli mercilere başvurularını toplu olarak yapıldı. Umarım esnaf arkadaşlarımız bu asılsız şikâyetlerden en kısa zamanda kurtulur.” Dedi Biz de Yeşil Ermenek Gazetesi olarak bölgemizin dışarıdan birçok yerli ve yabancı turist çeken bu şirin Zeyve Pazarı esnaflarımızın asılsız şikâyetlerden kurtulmasını temenni ediyoruz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum